Lubratech Industrial Oils And Chemicals
                

Ara


ISIL İŞLEM YAĞLARI / HEAT TREATMENT OILS


L.QUENCH 1000 SERİSİ; Yığım halinde parçaların  su verme işlemi  için hızlandırılmış özel formüle edilmiş ısıl işlem  yağı. Sahip ololduğu kısa buhar filmi sayesinde  sepet içindeki tüm parçaların homojen bir biçimde soğumasını sağlar. Mükemmel bir buharlaşma ve oksidasyon direncine sahiptir . Açık banyolarda-kontinü fırınlarda  kullanıldığında dahi  alev ve duman oluşumu düşüktür.

L.QUENCH 1690 / 1690 E  ; Çok yüksek soğutma hızı. Özellikle alaşımsız ve alaşımlı tav ve sementasyon çeliklerine su vermek için uygun. Büyük çaplı parçalara uygun en yüksek mekanik özellikleri elde etmek için tasarlanmış açık ve koyu  renkli baz yağlarından imal edilmektedir.

L.QUENCH 2210 HBI / M / E ; Hızlandırılmış su verme yağı. Tüm parçaların homojen soğumasını sağlar. Buharlaşma ve oksidasyon direnci çok yüksektir. Buhar filminin hızlı dağılımı. Açık banyolarda kullanıldığında alev ve duman oluşumu düşüktür.

L.QUENCH 2770 / E; Yığım halinde bile tüm parçaların homojen soğumasını sağlar  Mükemmel bir buharlaşma ve oksidasyon direncine sahiptir. Buhar filminin hızlı dağılımı. Özellikle açık banyolar için formüle edilmiştir. Alev alma riski çok düşüktür ve duman yapmaz.

L.QUENCH 4590 / E VE 5500 ; Ara martemperleme yagıdır. Çok yüksek oksidasyon direncine sahiptir Tüm parçaların homojen bir biçimde ve deformasyona sebep olmadan soğumasını sağlar. Mükemmel bir buharlaşma dengeliliğine sahiptir.

L.MART 7000 VE 8000 SERİSİ ; Yüksek sertleştirme verimliliği ve çok düşük deformasyon riski yanında yüksek sıcaklıklara rağmen çok uzun servis  ömrü sağlayan  geniş bir uygulama alanı olan  mükemmel yaşlanma dengeliliğine sahip, yüksek performanslı martemperleme yağları serisidir. Büyük çaplı ve ince cidarlı  deformasyona  hassas parçaların su verme işlemine uygundur.,

L.QUENCH VAC 28: vakum fırınları için geliştirilmiş özel ısıl işlem yağıdır.Satış Bilgi Hattı | +90 262 642 09 93 pbx
© 2010 Lubratech Industrial Oils And Chemicals
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Kariyer | İletişim |
Site Haritası | Gizlilik Politikası | info@lubratech.com.tr   
RSS