Lubratech Industrial Oils And Chemicals
                

Ara


AR-GE Merkezimiz ve Teknik Destek Politikamız


ISO 9001-2015, Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001-2015 Çevre Yönetim Sitemi, OHSAS 18001-2007 İş Sağlığı ve Yönetimi Kalite Sistemi   Belgelerine sahip şirketimizin teknik alt yapısı ve Çalışma Strateji ve Prensipleri aşağıdaki gibi özetlenmiştir.

Ar-ge Merkezimiz

LUBRATECH, 2018 yılında Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı AR-GE Merkezi belgesini almıştır. Sektöründe fark yaratmayı hedeflediğimiz bu merkezimiz bulunduğu bölgedeki örnek merkezlerden biridir.

İnovatif ürünler geliştirmek, pazar ihtiyaçlarının ve beklentilerinin tespit edilerek fayda, maliyet, performans iyileştirmeleriyle bilimsel olarak sonuca dönüştürülmesi amacıyla kurulmuş bu merkezde 18 araştırmacı görev yapmaktadır.

Üretimde yapılan iyileştirme ve geliştirmeyi AR-GE merkezinde farklı bir bakış açışı ile ele alan LUBRATECH, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezleri ve Sabancı Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezleri’nin  destekleri ile yapılan ortak akademik çalışmalarına devam etmektedir.

LUBRATECH AR-GE Merkezi yapmış olduğu faaliyetlerle ilgili bilgi birikimini, bilimsel platformlarda paylaşarak bilginin yaygınlaştırılması yönünde liderlik etmektedir.

LUBRATECH MADENİ YAĞLAR,   Konusunda güçlü teknik altyapısı ile  ile,satış öncesi ve satış sonrası numune analizleri ile yerinde tespitler yaparak , müşterilerimiz için verimli ve yüksek çalışma koşullarını içeren konforlu bir hizmet sunmayı hedefler.

 

Müşteri odaklı  teknik hizmetlerimizi ; Satış Öncesi ve satış Sonrası hizmetlerimiz olarak sınırlandırmaktayız

         Satış Öncesi hizmetlerimiz:

  • Üretim prosesiniz  deneyimli satış mühendislerimiz ,personelimiz tarafından  yerinde incelenir.
  1. Gerekli koşullarda mevcut yaşanan performans sorunlarının tesbiti amacıyla numuneler alınır
  2. Yapılan ücretsiz numune analizleri ile problemin  kesin tesbiti yapılır.
  3. Doğru ürün önerisi yapılarak fiyat , performans ve verimlilik içeren müsteri odaklı öneri, teklif verilir.
  4. Gerekli durumlarda makul miktarlarda deneme amaçlı konsinye ürünler şirketimiz tarafından verilmektedir.

         Satış sonrası Hizmetlerimiz

  • Tarafımızca satışı yapılan ürünlerin performansları sistematik  olarak alınan numuneler ve/veya yerinde yapılan analizler ile uzman kadromuz tarafından kontrol altında tutulmaktadır
  • Tüm Numune  ölçümleri ve yerinde yapılan analizler uzman kadromuz tarafından üretsiz olarak yapılmaktadır 
  • Talepleriniz doğrultusunda personelinizin ihtiyaçları göz önüne alınarak, konusunda uzman eğitmenler tarafından sektörel Endüstriyel yağ ve yağlama süreçleri hakkında seminerler yapılabilir.

İlkemizMükemmel organizasyonların arkasında eksiksiz planlama ve kusursuz hizmet anlayışı olduğudur.

Biz Lubratek Ekibi olarak profesyonel hizmet anlayışımızla birleştirdiğimiz satış ve satış sonrası hizmet etkinliklerimizde her detayı en ince ayrıntısına kadar planlıyor,müşteri odaklı hizmet anlayışımızla her şeyin kusursuz olmasını hedefiyoruz.Satış Bilgi Hattı | +90 262 642 09 93 pbx
© 2010 Lubratech Industrial Oils And Chemicals
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Kariyer | İletişim |
Site Haritası | Gizlilik Politikası | info@lubratech.com.tr   
RSS