Lubratech Industrial Oils And Chemicals
                

Ara


Kesme Yağları ve pastaları / Neat Cutting Oils and pastas


PN 24;Otomotiv sanayiinde kaporta elemanlarının, paslanmaz çelik mutfak eşyalarının, likit gaz tüplerinin sıvama ve derin çekmesinde kullanılan, çok yoğun katkı maddeleri ile takviyeli bir üründür.

DRWPASTA;Otomotiv sanayiinde kaporta elemanlarının, paslanmaz çelik mutfak eşyalarının, likit gaz tüplerinin sıvama ve derin çekmesinde kullanılan, Pasta kıvaöıbda çok yoğun katkı maddeleri ile takviyeli bir üründür.

DRW 68, 220; Sert ve alaşımlı çeliklerin soğuk çekme işlemlerinde deformasyonlara son derece mukavim ve çekmeyi kolaylaştırıcı olarak ve ayrıca plakaların derin çekilmesinde başarılı bir yağlayıcı olarak kullanılır.

DRW HB; Sert ve alaşımlı çeliklerin soğuk çekme ve sıvama işlemlerinde deformasyonlara son derece mukavim ve çekmeyi kolaylaştırıcı olarak su ile 1/4 ile 1/2 oranında emülsiyon yapılarak kullanılan çok özellikli bir yağdır.

DRAWING PASTE; Derin çekme pastası olarak her türlü derin çekme işlemlerinde yüzeye sıvanarak kullanılan özel bir pastadır.

ROLL HD; Çelik profillerin soğuk çekilmesinde kullanılan bir mühre yağıdır.

POLISH 5; Çekme ve doğrultmaya müteakip çelik yüzeyini parlak gösteren ve pastan koruyan ince bir yağdır.

WIRELUB AL; Mineral yağ ve kaydırıcı katkıları içeren, alüminyum tel çekmede (< 1mm) kullanılan özel bir yağdır.

LUBRATECH FORM 40; Uçucu özellikte, saydam bir yağ olup özellikle alüminyum ve bakırın soğuk şekillendirilmesinde kullanılan bir “stamping” yağıdır. Aşınma önleyici ve katkılar ihtiva eder.

EVO NS SERİSİ; Uçucu özellikte, saydam bir yağ olup özellikle alüminyum ve bakırın soğuk şekillendirilmesinde kullanılan bir kesme ve şekillendirme yağıdır. Aşınma önleyici ve katkılar ihtiva eder.Satış Bilgi Hattı | +90 262 642 09 93 pbx
© 2010 Lubratech Industrial Oils And Chemicals
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Kariyer | İletişim |
Site Haritası | Gizlilik Politikası | info@lubratech.com.tr   
RSS