Lubratech Industrial Oils And Chemicals
                

Ara


Su ile Karışabilen Kesme Yağları / WaterSoluble Cutting Oils


MİNERAL VE YARI SENTETİK SOĞUTMA VE KESME SIVILARI

APEXSOL BR MİNERAL BOR YAĞI; Su ile son derece stabil süt emülsiyon meydana getiren delme, tornalama ve testere ile soğuk kesme işlemlerinde kullanılan, pasa ve bakteri oluşumuna karşı kuvvetlendirilmiş mineral soğutma sıvısıdır (Mineral Bor Yağı)

APEXSOL CT 865 üniversal metal işleme operasyonları için geliştirilmiş, yüksek performanslı, sentetik bir üründür.APEXSOL CT 865hem merkezi sistemler hemde müstakil depolu tezgahlar için uygundur.APEXSOL CT 865 sert sular ile uyumludur, stabil karışımlar oluşturur. Mikroorganizmalara karşı yüksek dirence sahiptir, biostabildir.Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermez. İçerisinde bulunan özel lubrikantlar sayesinde uzun takım ömrü sağlar.Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermez. Güncel REACH standartlarına göre formüle edilmiştir.

APEXSOL CT 868 üniversal metal işleme operasyanları için geliştirilmişyüksek performanslısentetik bir üründür.APEXSOL CT 868 hem merkezi sistemler hemde müstakil depolu tezgahlar için uygundur.APEXSOL CT 868 sert sular ile uyumludurstabil karışımlar oluştururMikroorganizmalara karşı yüksek dirence sahiptir, biostabildir.Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermezİçerisinde bulunan özel lubrikantlar sayesinde uzun takım ömrü sağlar.Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermezGüncel REACH standartlarına göre formüle edilmiştir.

APEXSOL CT 870 üniversal metal işleme operasyonları için geliştirilmiş, yüksek performanslı, yarı sentetik bir metal işleme sıvısıdır.APEXSOL CT 870hem merkezi sistemler hemde müstakil depolu tezgahlar için uygundur.APEXSOL CT 870sert sular ile uyumludur, stabil karışımlar oluşturur. Mikroorganizmalara karşı yüksek dirence sahiptir, biostabildir.Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermez. İçerisinde bulu  nan özel lubrikantlar sayesinde uzun takım ömrü sağlar.Güncel REACH standartlarına göre formüle edilmiştir.

APEXSOL CT 891H üniversal metal işleme operasyonları için geliştirilmiş, yüksek performanslı, yarı sentetik bir metal işleme sıvısıdır. Muhtelif yüzey aktif maddeler, korozyon inhibitörleri EP katıkları ve mineral yağların sinerjetik kombinasyonudur.Sert sular ile uyumludur, stabil karışımlar oluşturur. Bünyesinde bulunan detarjan katıkları sayesinde yıkama ve talaşları sürekleme özelliğine sahiptir. Bakteri ve mantar oluşumunu önleyici çok kuvvetli biyosit ve fungusit ihtiva eder. Antikorozif katıkları sayesinde işlenmiş malzemeyi ve imalat ekipmanlarını uzun süre korur.

UYGULAMA ALANLARI ve KULLANIM ORANLARI:Başta çelikler, demir bazlı metaller ve kısmi olarak demir dışı metallerin işleme ve taşlama operasyonları için önerilir.Taşlama operasyonları% 2 - 3 Tornalama % 5 - 6 Frezeleme % 5 - 6 Delik İşleme % 5 - 6 Diş çekme % 5 - 8 Testere ile kesme % 5 - 8

Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermez, içerisinde bulunan özel lubrikantlar sayesinde kesici uçların ömrünü uzatır, dumanlanma yapmaz.REACH standartlarına göre formüle edilmiştir.

APEXSOL CT 830 orta ve ağır zorluktaki metal işleme operasyonları için geliştirilmiş, yüksek performanslı, EP katkıları ve sentetik yağlayıcılar içeren bir metal işleme sıvısıdır.APEXSOL CT 830hem merkezi sistemler hemde müstakil depolu tezgahlar için uygundur.APEXSOL CT 830sert sular ile uyumludur, stabil karışımlar oluşturur. Mikroorganizmalara karşı yüksek dirence sahiptir, biostabildir. Özel formülsayonu sayesinde alüminyum ve alaşımlarının ve bazı sarı metallerin işlenmesinde yüksek performans sağlar.Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermez. İçerisinde bulunan özel lubrikantlar sayesinde uzun takım ömrü sağlar.Güncel REACH standartlarına göre formüle edilmiştir.

APEXSOL CT 840 ağır zorluktaki metal işleme operasyonları için geliştirilmiş, yüksek performanslı, sentetik yağlayıcılar içeren bir metal işleme sıvısıdır.APEXSOL CT 840 hem merkezi sistemler hemde müstakil depolu tezgahlar için uygundur.APEXSOL CT 840sert sular ile uyumludur, stabil karışımlar oluşturur. Mikroorganizmalara karşı yüksek dirence sahiptir, biostabildir. Özel formülsayonu sayesinde alüminyum ve alaşımlarının ve bazı sarı metallerin işlenmesinde yüksek performans sağlar.Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermez. İçerisinde bulunan özel lubrikantlar sayesinde uzun takım ömrü sağlar.Güncel REACH standartlarına göre formüle edilmiştir.

TAM SENTETİK TAŞLAMA SIVILARI

APEXSOL CT 81Gmineral yağ içermeyen, yüksek performnaslı tam sentetik bir taşlama sıvısıdır. Özel formülasyonu sayesinde makinayı ve parçaları pasa karşı korurAPEXSOL CT 81G hem merkezi sistemler hemde müstakil depolu tezgahlar için uygundur.APEXSOL CT 81Gsert sular ile uyumludur, stabil karışımlar oluşturur. Mikroorganizmalara karşı yüksek dirence sahiptir.Güncel REACH standartlarına göre formüle edilmiştir.

C)METAL İŞLEME SIVILARI BAKIM KİMYASALLARI VE FİLTRELERİ;

L.TECH SYSTEM CLEANER , Merkezi sistemleri, takım tezgahlarını ve sıvı hatlarını temizlemek için formüle edilmiş ağır hizmet tipi bir temizleyicidir. Tortu, kir, yağ ve sert su atıklarını söker. Mikrobiyal kontaminasyonu temizler. Metal işleme sıvılarının ömrünü uzatır.

KULLANIM ŞEKLİ ve ORANIL.TECH SYSTEM CLEANER , işleme tezgahlarının veya merkezi sistemlerin tankları boşaltıldıktan sonra temizleme amacıyla kullanılabilir veya kullanılmakta olan kesme sıvısına doğrudan ilave edilerek sistemin imalat devam ederken temizlenmesi şeklinde kullanılabilir. Uygulamalar aşağıdaki şekilde olabilir.

a).İmalata ara vermek şartıyla kesme sıvısı deposu boşalttıldıktan sonra %2 – 3 oranında L.TECH SYSTEM CLEANER ’lı bir karışım ile depo tekrar doldurulur.Karışım 1 ila 4 saat kadar sirküle edilir. Bu süre sonunda depo komple boşaltılır ve tavsiye edilen karışım oranı ile yeni sıvı depoya doldurulur.

b).İmalat devam ederken temizleme yapılması tercih edildiği takdirde mevcut kesme sıvısına %1-1.5 oranında L.TECH SYSTEM CLEANER katılır ve 8 ila 12 saat bu şekilde karışımı sirküle edilir. Bu süre sonunda depo komple boşaltılır ve tavsiye edilen karışım oranı ile yeni sıvı depoya doldurulur.

L.TECH ANTIDEFOAMER: Türbülans (köpükgiderici köpük kesici..Uygulama Oranı 1/10. 000 olacaktır.

L.TECH DEP PH MOD E :Su Sertlik Arttırıcı Katık,Her 1/1.000 oranında ilave yaklaşık 10 Alman sertliği artış verir

L.TECH LUBBAC; Metal soğutma emülsiyonlarının dezenfekte edilmesinde kullanılan, bakteri oluşması, çoğalması, mantar ve maya gibi istenilmeyen oluşumları engelleyen bir bakterisit paketidir.

DELTAFİL FİLTRE KAĞITLARI :Cnc ve Taşlama tezgahları için Kesme , Soğutma sıvılarına uygun, talaş tutucu Merkezi Sistemlerde kullanılabilir değişik boy , ebat ve gr/m² olarak Rulo Hidrostatik filtre kağıtları. (Deltafil Filtre Kataloğumuzu ayrıca isteyiniz)

ELEKTRO EROZYON YAĞI

EDM ;Elektro erozyon işlemlerinde dielektrik sıvısı olarak kullanılan, kokusuz, berrak, çok ince bir yağdır.Satış Bilgi Hattı | +90 262 642 09 93 pbx
© 2010 Lubratech Industrial Oils And Chemicals
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Kariyer | İletişim |
Site Haritası | Gizlilik Politikası | info@lubratech.com.tr   
RSS